PROJEKT

Misją Projektu NIE Z TEJ ZIEMI jest zbudowanie świata wartości,
które pozwolą dzieciom stawić czoła sytuacjom trudnym i wymagającym
w dzisiejszym świecie.

misja projektu 

Fundacja Edukacja z Wartościami wspólnie z Studiem Animacji Orange postanowiła stworzyć Projekt NIE Z TEJ ZIEMI, którego celem jest przekazanie narzędzi do budowania świata wartości. Czerpiąc z swoich bogatych, wieloletnich doświadczeń i obserwacji z głębokim przekonaniem razem tworzymy Serial animowany, który jednocześnie będzie odpowiadał na problemy najmłodszych. Owocem głównym podejmowanych przez nas działań będzie animacja z wartościami NIE Z TEJ ZIEMI. Chcemy opowiedzieć 26 historii, w których razem z Rodziną małych bohaterów Franka i Matyldy będziemy pokonywać trudne sytuacje, jakie przecież zdarzają się w życiu każdego dziecka. W każdym odcinku z pomocą przychodzą Super Święci Bohaterowie, którzy przykładem swojego życia pokazują, że jest wyjście z każdej opresji.

Zasięg i obszar naszych działań zakłada elementy uzupełniające sam
Serial NIE Z TEJ ZIEMI. Już teraz są to liczne nagrania o charakterze świadectw z Ambasadorami Projektu. Równolegle prowadzimy szereg rozmów edukacyjnych (w formie tzw live-ów), w których dzielimy się wraz z zaprzyjaźnionymi ekspertami naszym doświadczeniem i wiedzą z zakresu budowania świata wartości i wspierania rozwoju dzieci i młodzieży. W planach mamy gry mobilne i komputerowe, materiały kolekcjonerskie, książki i komiksy jak również zabawki i gadżety. Pamiętając, że odpowiadamy na szeroko rozumiane potrzeby świata dzieci.

Tworząc ten Projekt chcemy przekazać Rodzicom, Opiekunom i Wychowawcom kompleksowe wsparcie zarówno przez Serial animowany, który wypełniony będzie postawami chrześcijańskimi jak i przez różnorakie materiały uzupełniające. Aby dać dostęp do właściwych wzorców, prawdziwych Super Bohaterów. Równocześnie rozwijać i zachęcać do samodzielnego szukania rozwiązań i brania odpowiedzialność za swoje słowa, czyny. Wówczas wykształci się w młodym pokoleniu troska i dbałości o bezpieczeństwo swoje i innych a to przekłada się na nasze wspólne dobro w świecie.

Jesteśmy na etapie tworzenia Projektu NIE Z TEJ ZIEMI i nasze działania i praca przynoszą pozytywne efekty.
Poszerzamy grona zarówno 
Ambasadorów jak i Partnerów Projektu.
Podejmowane przez nas działania prowadzimy na wielu płaszczyznach promując i docierając do 
Odbiorców i potencjalnych Darczyńców
jak i poszukując Sponsorów i Koproducentów.
Form wsparcia jest wiele i z radością przedstawiamy je w zakładce 
Wesprzyj nas. Zajrzyj tam koniecznie, zapraszamy ! 
Bądź z nami, razem budujmy świat wartości dla dzieci !!

ZOSTAŃ
SUPER BOHATEREM
I WESPRZYJ NAS

Zależy Ci na stworzeniu świata wartości dla dzieci ?
Świata, w którym będą się czuły bezpiecznie.
Świata, który da prawdziwych Super Bohaterów, na których mogą się wzorować 
i pokonywać z Ich przykładem codzienne trudności.
Wierzymy, że tak !

Zapraszamy, dołącz do Darczyńców i bądź NIE Z TEJ ZIEMI !

FUNDACJA EDUKACJA Z WARTOŚCIAMI

ul. Nowoursynowska 154A
02-797 Warszawa
tel. +48 720 800 979
mail: kontakt@nieztejziemi.pl
mBANK: 10 1140 1977 0000 3309 6000 1010

Drużyna NIE Z TEJ ZIEMI

Możesz działać z nami ! Twoje wsparcie pozwala nam na więcej !!  Dołącz do Drużyny NIE Z TEJ ZIEMI i wspieraj nas regularnie Dajemy dzieciom świetny i święty przykład, przyłącz się i TY !!

Newsletter NIE Z TEJ ZIEMI

Informacje o rozwoju Projektu i pracy nad Serialem NIE Z TEJ ZIEMI ! Materiały, które pomogą Ci wprowadzić dziecko w świat wartości, a Rodzinie przybliżą postaci Świętych. 

Nasz Newsletter dla każdego
kto chce być NIE Z TEJ ZIEMI !
 Zapisz się już dziś !!