partnerzy

Przedstawiamy naszych Partnerów i Patronaty medialne jak również grono Darczyńców.
Dołącz do nas i działaj na rzecz budowania świata wartości dla najmłodszych.
Czekamy na Ciebie !

Partnerzy strategiczni:

KGHM Polska Miedź S.A. – dziś światowy lider w wydobyciu i przetwórstwie cennych metali. Kiedyś – państwowy polski Kombinat Górniczo-Hutniczy. Wiedza i współdziałanie to biznesowe filary, na których KGHM od 50 lat buduje pozycję lidera w produkcji miedzi i srebra. Prowadzi projekty górnicze na 3 kontynentach (Europie / Ameryce Północnej / Ameryce Południowej). KGHM kontrolując światowe zasoby rudy miedzi – 22,7 milionów ton – gwarantuje sobie miano lidera przemysłu wydobywczego. Zaufany partner biznesowy, prowadzący politykę zrównoważonego rozwoju. Członek prestiżowego indeksu WIG-ESG INDEX publikowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Sercem KGHM jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce.
[kghm.com]

RUCH S.A. – nowoczesna firma z tradycją, istnieje na polskim rynku od 100 lat, specjalizuje się w kolportażu prasy, jeden z największych dystrybutorów w Polsce, posiada w swojej ofercie około 3750 tytułów prasowych, oferuje klientom rozwiązania zapewniające terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług, dysponuje szeroką siecią kiosków i saloników prasowych, wprowadziła dwie marki własne – My Way (food) i meio (non-food).
[ruch.com.pl]

 

Partnerzy:

Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich – 12 Pułk Ułanów Podolskich to ponad 200 lat historii i tradycji. Ułani Podolscy to: Borodino, Komarów, Mokra, Monte Cassino. Ułani Podolscy to współczesność – 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich i Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich. Celem tej społeczności jest podtrzymanie więzi koleżeńskich między ułanami podolskimi, rodzinami i sympatykami historii i tradycji 12 Pułku Ułanów Podolskich.

[facebook.pl]

Małe TGD – rozśpiewać, roztańczyć i rozmodlić najmłodsze pokolenie! Z takim zamiarem rozpoczęła 4 lata temu działalność Szkółka TGD. Na cotygodniowych zajęciach z dziećmi dzielą się umiejętnościami i muzykalnością, piosenkami i doświadczeniem zdobytym w “dużym” TGD. Na tej fali postanowili i rozszerzyli działalność, wybierając jedenaście osób (a nie było to wcale łatwe) i stworzyli zespół Małe TGD.
[maletgd.pl]

Jesteście Światłem – organizacja non-profit, której działania ukierunkowane są głównie na pomoc rodzinom w Polsce, które z powodu choroby, nieszczęśliwego wypadku i innych przyczyn nie „mogą wstać z kolan”, pomoc osobom bezdomnym, pomoc domom dziecka, adopcję materialną i duchową dzieci w Afryce, pomoc dzieciom w Afryce na znanych im misjach. W każdy projekt zaangażowani nie tylko czasowo ale też materialnie. Tak właśnie realizują misje bycia światłem dla świata.

[jestescieswiatlem.pl]

Online Group– Reklama w Internecie – krakowska agencja reklamowa, która od ponad 10 lat pomaga innym przedsiębiorcom zaistnieć w Internecie. Specjalizuje się w obszarach Social Media, SEO, SEM,  tworzy również strony internetowe oraz pomaga w kreowaniu dobrego wizerunku swoich klientów w Internecie.

[onlinegroup.pl]

Patronaty medialne:

Wirtualna Polska – nowoczesne medium, dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym. Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie. Funkcjonuje jako Grupa Wirtualna Polska, to holding spółek mediowych i e-commercowych.

[wp.pl] 

 

Aleteia - międzynarodowy portal tworzony przez katolików, łączący ludzi, którzy poszukują Boga oraz recepty na mądre życie. To duchowość, styl życia i aktualności. To 13 mln użytkowników, 7 wersji językowych, kilkudziesięciu autorów z całego świata. Aleteia Polska jest portalem, który – ponad podziałami - łączy ludzi poszukujących głębszego sensu w codzienności oraz recepty na mądre życie.

[pl.aleteia.org]

 

Gość Niedzielny – katolicki tygodnik opinii posiadający bogatą tradycję, wypracowaną przez ponad dziewięćdziesiąt lat obecności na polskim rynku wydawniczym. Pierwszy numer ukazał się 9 września 1923 r. Przez te lata nie zmieniało się jednak przesłanie tygodnika czyli wierność Bogu i Kościołowi. Dziennikarze z głównej siedziby redakcji mieszczącej się w Katowicach piszą artykuły o wierze, życiu Kościoła, opracowują analizy społeczno-gospodarcze, omawiają kwestie naukowe i kulturalne, przygotowują reportaże z różnych ciekawych miejsc w Polsce i na świecie. Zespół redakcyjny z oddziałów diecezjalnych porusza sprawy lokalne.

[gosc.pl]

 

Mały Gość Niedzielny – katolicki miesięcznik dla dzieci i młodzieży. Ukazuje się od 1926 roku. Forma i treść dedykowane dla dzieci i młodzieży a numery miesięcznika bogate w dodatki i konkursy dla swoich czytelników.

[malygosc.pl]

 

Darczyńcy:

TytułKwotaMiejscowość
Monika 1,00 zł wawa
Anonimowy Darczyńca 100,00 zł Łódź
Przemysław 35,00 zł Poznań
Agnieszka 35,00 zł -
Anonimowy Darczyńca 500,00 zł Warszawa
Anonimowy Darczyńca 35,00 zł M
Andrzej 100,00 zł Ząbki
Anonimowy Darczyńca 35,00 zł Wrocław
Anonimowy Darczyńca 77,00 zł Warszawa
Anonimowy Darczyńca 35,00 zł Łaziska Górne
1 2 3 41

Dołącz do nas


Zapraszamy do promowania Projektu NIE Z TEJ ZIEMI !!

Dołącz do Ekipy NIE Z TEJ ZIEMI i zostań: Sponsorem, Partnerem czy Koproducentem.

Ważne i miłe jest wsparcie naszych działań w kierunku dotarcia do innych !

Powiedz o NIE Z TEJ ZIEMI zaprzyjaźnionym z Tobą firmom i przedsiębiorcom, to pozwoli nam dotrzeć z Projektem dalej i szerzej.

Każdy support serca ogromnie nas cieszy. Dołącz do nas !

FUNDACJA EDUKACJA Z WARTOŚCIAMI

ul. Nowoursynowska 154A
02-797 Warszawa
tel. +48 720 800 979
mail: kontakt@nieztejziemi.pl
mBANK: 10 1140 1977 0000 3309 6000 1010

Drużyna NIE Z TEJ ZIEMI

Możesz działać z nami ! Twoje wsparcie pozwala nam na więcej !!  Dołącz do Drużyny NIE Z TEJ ZIEMI i wspieraj nas regularnie Dajemy dzieciom świetny i święty przykład, przyłącz się i TY !!

Newsletter NIE Z TEJ ZIEMI

Informacje o rozwoju Projektu i pracy nad Serialem NIE Z TEJ ZIEMI ! Materiały, które pomogą Ci wprowadzić dziecko w świat wartości, a Rodzinie przybliżą postaci Świętych. 

Nasz Newsletter dla każdego
kto chce być NIE Z TEJ ZIEMI !
 Zapisz się już dziś !!