Wspieram Regularnie

Drużyna NIE Z TEJ ZIEMI

Zespół wyjątkowych Darczyńców, którzy regularnie wspierają Projekt NIE Z TEJ ZIEMI, czyli swoim zaangażowaniem i hojnością pomagają w produkcji animowanego Serialu dla dzieci NIE Z TEJ ZIEMI.

Dajemy dzieciom świetny i święty przykład, TY też możesz !!

Dobrze, że tu jesteś ! To mówi nam, że Twoje serce jest otwarte i hojne !! A Ty wierzysz w dobry przykład Świętych dla dzieci i młodzieży. To znak, że jesteś odważny i pomocny. A to również dobry wzór dla innych.

Co ważne !!

Święci są NIE Z TEJ ZIEMI a jak najbardziej z tej ziemi !! Prawdziwi ludzie o niezwykłych sercach. Konsekwentni w czynieniu dobra i odważni w swoich decyzjach. Często żyli radykalnie a zawsze stawali po stronie dobra i w sprawie i obronie słabszych.

Też chcesz tak żyć ? My tak !! Zatem skoro jesteś tutaj i czytasz ten tekst, to możliwe do zrealizowania pragnienie aby zadbać i ochronić najbardziej ufne osoby na świecie, czyli dzieci. Wierzymy, że Projekt NIE Z TEJ ZIEMI da dzieciom dobre wzorce. I to nie jedynie na etapie oglądania
Serialu NIE Z TEJ ZIEMI ale już teraz !! Buduj z nami Projekt NIE Z TEJ ZIEMI !! Właśnie teraz jest czas, aby z dziećmi rozmawiać, pokazywać dobro, chronić i wskazywać jak odróżnić dobro od zła. Wspólnie uczmy dzieci i wzmacniajmy aby rosły i rozwijały się pięknymi i dobrymi przykładami. Dzieci to nasza wspólna przyszłość !! 

Jak dołączyć do drużyny nie z tej ziemi? 

To proste, tylko 4 kroki:

1. Wypełnij poniższy formularz:

2. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z informacjami Święci dzisiaj, czyli poradnikiem jak
naśladować i odczytywać inspiracje, które zostawili nam Święci. 

3. Ustaw na swoim koncie stałe zlecenie dla:

Fundacja Edukacja z Wartościami
ul. Nowoursynowska 154A
02-797 Warszawa

nr konta: 10 1140 1977 0000 3309 6000 1010 
tytułem: 
darowizna na cele statutowe – Drużyna NIE Z TEJ ZIEMI
 

4. Żyj niezwykle, odważnie i dobrze, opowiadając ludziom o naszych wspólnych wartościach!

Dziękujemy!

FUNDACJA EDUKACJA Z WARTOŚCIAMI

ul. Nowoursynowska 154A
02-797 Warszawa
tel. +48 720 800 979
mail: kontakt@nieztejziemi.pl
mBANK: 10 1140 1977 0000 3309 6000 1010

Drużyna NIE Z TEJ ZIEMI

Możesz działać z nami ! Twoje wsparcie pozwala nam na więcej !!  Dołącz do Drużyny NIE Z TEJ ZIEMI i wspieraj nas regularnie Dajemy dzieciom świetny i święty przykład, przyłącz się i TY !!

Newsletter NIE Z TEJ ZIEMI

Informacje o rozwoju Projektu i pracy nad Serialem NIE Z TEJ ZIEMI ! Materiały, które pomogą Ci wprowadzić dziecko w świat wartości, a Rodzinie przybliżą postaci Świętych. 

Nasz Newsletter dla każdego
kto chce być NIE Z TEJ ZIEMI !
 Zapisz się już dziś !!