partnerzy

Przedstawiamy naszych Partnerów i Patronaty medialne jak również grono Darczyńców.
Dołącz do nas i działaj na rzecz budowania świata wartości dla najmłodszych.
Czekamy na Ciebie !

Partnerzy strategiczni:

KGHM Polska Miedź S.A. – dziś światowy lider w wydobyciu i przetwórstwie cennych metali. Kiedyś – państwowy polski Kombinat Górniczo-Hutniczy. Wiedza i współdziałanie to biznesowe filary, na których KGHM od 50 lat buduje pozycję lidera w produkcji miedzi i srebra. Prowadzi projekty górnicze na 3 kontynentach (Europie / Ameryce Północnej / Ameryce Południowej). KGHM kontrolując światowe zasoby rudy miedzi – 22,7 milionów ton – gwarantuje sobie miano lidera przemysłu wydobywczego. Zaufany partner biznesowy, prowadzący politykę zrównoważonego rozwoju. Członek prestiżowego indeksu WIG-ESG INDEX publikowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Sercem KGHM jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce.
[kghm.com]

RUCH S.A. – nowoczesna firma z tradycją, istnieje na polskim rynku od 100 lat, specjalizuje się w kolportażu prasy, jeden z największych dystrybutorów w Polsce, posiada w swojej ofercie około 3750 tytułów prasowych, oferuje klientom rozwiązania zapewniające terminowość oraz wysoką jakość świadczonych usług, dysponuje szeroką siecią kiosków i saloników prasowych, wprowadziła dwie marki własne – My Way (food) i meio (non-food).
[ruch.com.pl]

 

Partnerzy:

Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich – 12 Pułk Ułanów Podolskich to ponad 200 lat historii i tradycji. Ułani Podolscy to: Borodino, Komarów, Mokra, Monte Cassino. Ułani Podolscy to współczesność – 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich i Koło Żołnierzy 12 Pułku Ułanów Podolskich. Celem tej społeczności jest podtrzymanie więzi koleżeńskich między ułanami podolskimi, rodzinami i sympatykami historii i tradycji 12 Pułku Ułanów Podolskich.

[facebook.pl]

Małe TGD – rozśpiewać, roztańczyć i rozmodlić najmłodsze pokolenie! Z takim zamiarem rozpoczęła 4 lata temu działalność Szkółka TGD. Na cotygodniowych zajęciach z dziećmi dzielą się umiejętnościami i muzykalnością, piosenkami i doświadczeniem zdobytym w “dużym” TGD. Na tej fali postanowili i rozszerzyli działalność, wybierając jedenaście osób (a nie było to wcale łatwe) i stworzyli zespół Małe TGD.
[maletgd.pl]

Jesteście Światłem – organizacja non-profit, której działania ukierunkowane są głównie na pomoc rodzinom w Polsce, które z powodu choroby, nieszczęśliwego wypadku i innych przyczyn nie „mogą wstać z kolan”, pomoc osobom bezdomnym, pomoc domom dziecka, adopcję materialną i duchową dzieci w Afryce, pomoc dzieciom w Afryce na znanych im misjach. W każdy projekt zaangażowani nie tylko czasowo ale też materialnie. Tak właśnie realizują misje bycia światłem dla świata.

[jestescieswiatlem.pl]

Online Group– Reklama w Internecie – krakowska agencja reklamowa, która od ponad 10 lat pomaga innym przedsiębiorcom zaistnieć w Internecie. Specjalizuje się w obszarach Social Media, SEO, SEM,  tworzy również strony internetowe oraz pomaga w kreowaniu dobrego wizerunku swoich klientów w Internecie.

[onlinegroup.pl]

Patronaty medialne:

Wirtualna Polska – nowoczesne medium, dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym. Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie. Funkcjonuje jako Grupa Wirtualna Polska, to holding spółek mediowych i e-commercowych.

[wp.pl] 

 

Aleteia - międzynarodowy portal tworzony przez katolików, łączący ludzi, którzy poszukują Boga oraz recepty na mądre życie. To duchowość, styl życia i aktualności. To 13 mln użytkowników, 7 wersji językowych, kilkudziesięciu autorów z całego świata. Aleteia Polska jest portalem, który – ponad podziałami - łączy ludzi poszukujących głębszego sensu w codzienności oraz recepty na mądre życie.

[pl.aleteia.org]

 

Gość Niedzielny – katolicki tygodnik opinii posiadający bogatą tradycję, wypracowaną przez ponad dziewięćdziesiąt lat obecności na polskim rynku wydawniczym. Pierwszy numer ukazał się 9 września 1923 r. Przez te lata nie zmieniało się jednak przesłanie tygodnika czyli wierność Bogu i Kościołowi. Dziennikarze z głównej siedziby redakcji mieszczącej się w Katowicach piszą artykuły o wierze, życiu Kościoła, opracowują analizy społeczno-gospodarcze, omawiają kwestie naukowe i kulturalne, przygotowują reportaże z różnych ciekawych miejsc w Polsce i na świecie. Zespół redakcyjny z oddziałów diecezjalnych porusza sprawy lokalne.

[gosc.pl]

 

Mały Gość Niedzielny – katolicki miesięcznik dla dzieci i młodzieży. Ukazuje się od 1926 roku. Forma i treść dedykowane dla dzieci i młodzieży a numery miesięcznika bogate w dodatki i konkursy dla swoich czytelników.

[malygosc.pl]

 

Darczyńcy:

TytułKwotaMiejscowość
WOJCIECH 35,00 zł WARSZAWA
Anonimowy Darczyńca 35,00 zł Garwolin
Radosław 490,00 zł Kraków
Anonimowy Darczyńca 18,00 zł Mszana Dolna
Anonimowy Darczyńca 22,00 zł Sieradz
Anonimowy Darczyńca 150,00 zł Grudziądz
Anonimowy Darczyńca 1 000,00 zł TOSZEK
Anonimowy Darczyńca 490,00 zł Kraków
Anonimowy Darczyńca 35,00 zł Warszawa
Anonimowy Darczyńca 35,00 zł RUDA ŚLĄSKA 6
1 2 3 4 5 6 41

Dołącz do nas


Zapraszamy do promowania Projektu NIE Z TEJ ZIEMI !!

Dołącz do Ekipy NIE Z TEJ ZIEMI i zostań: Sponsorem, Partnerem czy Koproducentem.

Ważne i miłe jest wsparcie naszych działań w kierunku dotarcia do innych !

Powiedz o NIE Z TEJ ZIEMI zaprzyjaźnionym z Tobą firmom i przedsiębiorcom, to pozwoli nam dotrzeć z Projektem dalej i szerzej.

Każdy support serca ogromnie nas cieszy. Dołącz do nas !

FUNDACJA EDUKACJA Z WARTOŚCIAMI

ul. Nowoursynowska 154A
02-797 Warszawa
tel. +48 720 800 979
mail: kontakt@nieztejziemi.pl
mBANK: 10 1140 1977 0000 3309 6000 1010

Drużyna NIE Z TEJ ZIEMI

Możesz działać z nami ! Twoje wsparcie pozwala nam na więcej !!  Dołącz do Drużyny NIE Z TEJ ZIEMI i wspieraj nas regularnie Dajemy dzieciom świetny i święty przykład, przyłącz się i TY !!

Newsletter NIE Z TEJ ZIEMI

Informacje o rozwoju Projektu i pracy nad Serialem NIE Z TEJ ZIEMI ! Materiały, które pomogą Ci wprowadzić dziecko w świat wartości, a Rodzinie przybliżą postaci Świętych. 

Nasz Newsletter dla każdego
kto chce być NIE Z TEJ ZIEMI !
 Zapisz się już dziś !!